G3VM-101DR Relay Component solid-state relay ssr
G3VM-101DR Specifications Part Status Active Circuit SPST-NO (1 Form A) Output Type AC, DC On-State Resistance (Max) 700 mOhm Load Current 1A Voltage - Input 1.33VDC Voltage - Load 0 ~ 100 V Mounting ...